وسايل محل کار

خستگي در محيط کار با عوامل زيادي مي‌تواند رفع شود. بايد قلق خستگي‌هاي خود را بدانيد. هر فردي علايقي دارد. شما بايد بدانيد چه چيزي در محل کار سر حالتان مي‌کند. مخاطب اين مقاله بيشتر افرادي هستند که تمام وقت خود را در شرکت مي‌گذرانند و کمتر براي ماموريت شغلي از اداره خارج مي‌شوند. چرا که افرادي که از شرکت خارج مي‌شوند و به ماموريت مي‌روند خستگي‌هاي ديگري به سراغشان مي‌آيد، اما به هر حال آنان تحرک بيشتري دارند. ما در چند دقيقه مطالعه به شما ضروريات داشتن وسايل محل کارتان را براي داشتن روحيه مثبت به شما مي‌گوييم.
زماني که ساعت‌ها بي تحرک پشت سيستم خود مشغول کار هستيد جريان خون شما سرعت کمتري دارد و اين افت جريان، خستگي، خواب‌آلودگي و حتي بي‌انگيزگي برايتان خواهد داشت.
بايد ميز اداري را با وسايل محل کار خود به گونه‌اي آماده کار کنيد که بار خستگي شما را کم کند. شايد نگاه کردن به يک گلدان کوچک حال دلتان را عوض کند و انرژي مثبت شما را بازگرداند.
يکي از دلايل خستگي، ضعف جسماني و گرسنگي است. سعي کنيد يک ظرف تنقلات بر روي ميز خود داشته باشيد. گاهي خوردن يک شکلات کوچک، ضعف شما را برطرف و شما را شاداب مي‌کند.
يک دليل مهم ديگر که بر آن تاکيد زيادي مي‌کنم، غفلت از نوشيدن آب است. کمبود آب در بدن انرژي برايتان نمي‌گذارد. با خود قرار بذاريد در طول ساعات کار دست کم سه بار و هر بار يک ليوان آب بنوشيد. بسياري از سردردهايي که در محل کار به آن دچار مي‌شويم به دليل کم آبي بدن است. ريلکس کنيد و يک ليوان آب بنوشيد. بعد از چند دقيقه اثري از سردرد نخواهيد داشت.

براي خستگي خود مرهم داشته باشيد

داشتن انرژي در محل کار، روند مثبتي براي ارائه کارهايمان دارد. زماني که حالتان خوب باشد مي‌توانيد بازخورد مثبت رفتاري و هوشي داشته باشيد. خلاق‌تر مي‌شويد و براي پيشرفت سازمان و شغل خود راه‌کارهاي جالب مي‌دهيد.
اما براي داشتن انرژي خوب و مثبت چه کارهايي انجام دهيم؟
بايد وسايل محل کار خود را بازبيني کنيد. خيلي از آن‌ها ديگر به کارتان نمي‌آيد. اگر قابل استفاده نيستند آن‌ها را دور بريزيد. لازم نيست هزينه زيادي کنيد. براي روحيه خودتان هم که شده يک ماگ جديد خريداري کنيد. نمي‌دانيد چاي خوردن در ليواني که عاشقشيد چه طعمي دارد. آن هم سر کار!
يک دفترچه يادداشت بين وسايل محل کارتان داشته باشيد. مناسبت‌هاي مهم زندگي‌تان را درون آن يادداشت کنيد تا اگر ايده‌اي به ذهنتان رسيد در آن يادداشت کنيد. در طي روز با ورق زدن اين دفترچه، برنامه آينده خود را خواهيد ديد. روزهاي مهم زندگي خود و اطرافيانتان را در آن بنويسيد. اين خود يک دلخوشي است که حالتان را خوب کند.

تاثير موسيقي بر بازگشت دوباره انرژي شما

اگر شغل شما از آن دسته شغل‌هايي است که نياز به تمرکز بالا دارد، پيشنهاد مي‌کنيم دقايقي در طول روز را به موزيک مورد علاقه خود سپري کنيد. وقتي ذهن شما خسته مي‌شود نياز به تازه شدن دارد. البته اين موضوع کاملا به خودتان بستگي دارد. شايد با گوش دادن به موسيقي حواستان پرت آن شود و اجازه ندهد به کارتان بپردازيد. اما اگر اين کار باعث ايجاد تمرکز در شما مي‌شود، يک هندزفري در وسايل محل کار خود کم داريد. من از آن دسته آدم‌هايي هستم که هر روز صبح با هندزفري خود به پشت ميز مي‌روم و براي شما مي‌نويسم. يک يار هميشگي براي خود دارم که همراه هميشگي من در روزهاي پر انرژي من بوده و حتي خستگي‌هايم را شاهد بوده.
اما يک پيشنهاد ديگر هم برايتان دارم. اگر همه کارمندان موافق باشند هر روز طي يک ساعت مشخص يک موسيقي دل‌پذير در فضا پخش شود که همگي به آن گوش دهند. اما پيش از اين کار حتما با مدير بخش خود هماهنگ شويد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راه آزادى sesootweb فروش اسباب بازی ماشین کامیون باب 90 زرین تویز روناس طرح تا امیدهست باید زندگی کرد تیم علمی رامان اخبار چین زندگی سالم ساخت و فروش انواع سایبان برقی و سایبان مغازه internationalservice